Menu
A+ A A-

Tvaika ģeneratori

Tvaika attīrītājs mājām – tas ir unikāls aparāts, un, ļoti žēl, ka cilvēku vairākums nezina par to eksistēšanu, un par to, cik lielā mērā tas atvieglo dzīvi un mājas saimniecības vešanu. Tvaika attīrītājs tiek izmantots logu, stiklu, spoguļu, grīdu, plintusu, mīksto mēbeļu, santehnikas, plīts un cepeškrāšņu tīrīšanai. Mājā ir ļoti grūti atrast vietu, kur tvaika attīrītājs būtu nespējīgs. Un, tvaika attīrītāja galvenā labā īpašība ir tā, ka visu šo uzkopšanu tas veic tikai ar tvaiku, bez ķīmisko līdzekļu izmantošanas. Kompānijas KRAUSEN tvaika attīrītājiem ir daudz funkciju, un tos var izmantot, kā tvaika attīrītāju mājai, tvaika attīrītāju-tvaikotāju, sadzīves tvaika attīrītāju vai manuālo tvaika attīrītāju. Turklāt tvaika attīrītājs ne tikai tīra virsmas, bet arī dezinficē tās. Tas notiek tāpēc, ka ierīces boilerī ūdens uzsildās līdz vārīšanās temperatūrai un pārvēršas par tvaiku, bet karstais tvaiks nogalina visas slimību izraisošās baktērijas, vīrusus alergēnus. Tas ir ļoti svarīgi, veicot sanitāro mezglu tīrīšana, pateicoties dažiem uzgaļiem, jūs ne tikai aizvāksiet visus netīrumus, nodezinficēsiet grīdu, bet arī ar uzgaļu palīdzību varēsiet izdezinficēt klozetpoda apmales iekšējo pusi.
Virtuvē sadzīves tvaika attīrītājs attaukos virsmas un aizvāks visus tauku plankumus un ne tikai tos, kas radās pagatavošanas rezultātā.
Mājas tvaika attīrītāja ierīce ir ļoti vienkārša. Tvaika ģeneratora korpusā atrodas tvaika katls, kuru izgatavo no alumīnija vai no tērauda. Ūdens tiek uzsildīts ar CES. No ūdens izveidojamais tvaiks tiek padots pa šļūteni uz sprauslu vai uzgali. Manuāliem mājas tvaika attīrītājiem ir diezgan liels uzgaļu skaits, lai nodrošinātu komfortu darbu. Katlā tvaiks sasniedz 150-180 grādu temperatūru, tvaika spiediens sasniedz 3,5 atm. Tā pilnīgi pietiek, jebkuru ielaistu netīrumu attīrīšanai. Atkarībā no tvertnes apjoma, ir vajadzīgs kāds laiks, lai ūdens pārvērstos par tvaiku.
Svarīgi tvaika ģeneratora tehniskie raksturojumi ir rezervuāra jauda, svars un tilpums. Jauda parāda sagatavošanos tvaika attīrītāja darbam. Tas ir, jo ir lielāka jauda, jo ātrāk ūdens pārveidojas par tvaiku, un jūs varēsiet sākt uzkopšanas procesu. Ūdens rezervuāra tilpums ļauj tvaika attīrītājam darboties zināmu laiku bez pieliešanas. Šajā gadījumā ir ārkārtīgi svarīgi noteikt, cik laika jums ir nepieciešams tvaika attīrītāja darbam. Liela rezervuāra jauda palielina tvaika ģeneratora autonomā darba termiņu, bet arī palielina iesildīšanas laiku, tāpēc lielie tilpumi ir vajadzīgi, tikai esot uzkopjamo platību lieliem izmēriem. Svars ir atkarīgs no citiem diviem rādītājiem, tāpēc, ja jūs pērkat sadzīves tvaika ģeneratoru mājas lietošanai, tad ir jāatrod kompromiss starp vēlamo jaudu un tilpumu, lai nebūtu tvaika attīrītāja svara palielināšanās. Vēl viens svarīgs rādītājs, pērkot tvaika attīrītāju ir tvaika spiediens; tvaika attīrītāji ar spiedienu, zemāku nekā 3,5 bāri neder nopietnu piesārņojumu attīrīšanai un tiek izmantoti, galvenokārt, auduma izgludināšanai ar tvaiku.
Tvaika attīrītājam ir priekšrocību masa, un mēs īsi noformulēsim galvenos:

  • Tvaika attīrītājs taupa jūsu laiku. Tvaiks bez īpašām grūtībām izšķīdina taukus un netīrumus, noņem apsūbējumu no santehnikas, tas ir, viegli aizvāc visu to, kam agrāk bija patērēts daudz laika.
  • Tvaika attīrītājs taupa jūsu līdzekļus, tā kā uzkopšanas gaitā netiek izmantoti ķīmiskie līdzekļi. Turklāt tvaiks bez īpašām piepūlēm nokļūst visās grūti pieejamās vietās, kuras nevarēja vai bija ļoti sarežģīti uzkopt ar slotas, lupatas un putekļa sūcēja palīdzību, jūsu dzīvoklis spulgos tīrs.
  • Uzkopšana ar tvaika attīrītāja palīdzību ir ekoloģiska un neizraisa alerģiju; nemaz jau nerunājot par to, ka ūdens, atšķirībā no ķīmiskiem līdzekļiem, nav alergēns, ar tvaika palīdzību jūs aizvāksiet putekļu ērci, kukaiņus, mikroorganismus, baktērijas un to funkcionēšanas produktus, kuri arī ir alergēnu sastāvdaļa.
  • Izmantojot šo ierīci, jūs atbrīvosieties ne tikai no jauniem plankumiem, bet arī aizvāksiet ielaistos netīrumus, ar kuru palīdzību nevarēja tikt galā pat ķīmiskie līdzekļi, pagājušo ģenerāltīrīšanu laikā. Bet taukaino plankumu iztīrīšana vairs nebūs jūsu galvassāpe.
  • Tvaika nosūcējs ne tikai aizvāc netīrumus un taukus, tas arī dezinficē virsmas. Turklāt ļoti saudzīgi attiecas pret uzkopjamām virsmām. Metāls, koksne, plastikāts, papīrs (grāmatas, tapetes) un pat puķes necietīs tvaika apstrādes dēļ, atšķirībā no apstrādes ar ķīmiskiem līdzekļiem.
  • • Vai nav pārliecinoši? Un arī tas vēl nav viss. Tvaika attīrītājs lieliski aizvāc nepatīkamas smaržas.