Menu
A+ A A-

Gludināšanas sistēmas

Jauna diena sākas ar mīksto dvieli un halātu. Darba diena – ar nevainojami tīru un nogludinātu uzvalku, kreklu, kleitu, biksēm, svārkiem. Katra ģimenes locekļa nevainojams ārējais izskats ir tieši atkarīgs no gludināšanas un gludināšanas tehnikas kvalitātes, kuru jūs izmantojat. Mājas gludināšanas sistēmām ir dažas priekšrocības attiecībā pret vienkāršiem gludināšanas dēļiem un parastiem, netvaiku gludekļiem. Aktīvo gludināšanas sistēmu galvenās priekšrocības ir gludināšanas dēļa darba režīmi:

  • Pūte – ventilators, kas ir izvietots dēļa apakšā, strādājot „pūtes” režīmā, veido gaisa spilvenu, uz kura ar gludekļi ar teflona uzliktni vai rokām gludina delikātu audumu, velūru, zīdu, adītas mantas.
  • Vakuums – vakuuma režīms ļauj droši fiksēt uz virsmas jebkuru audumu, pat visgludāko, un neuztraukties par to, ka tā saņurcīsies no neveiklas kustības vai nobīdās neveiksmīgā kārtā.

Mēs piedāvājam jums izmantot gludināšanas dēli ar tvaika ģeneratoru. Kāpēc tieši to? Tāpēc, pēc mūsu domām, vislabākais gludināšanas dēlis – tas ir aktīvais gludināšanas dēlis.
Aktīvais gludināšanas dēlis kopā ar gludekli-tvaika ģeneratoru padara gludināšanu par daudz vieglāku nodarbību. Jūs tērējat daudz mazāk fizisko piepūļu un laika, lai nogludinātu vienādu veļas daudzumu, salīdzinot ar vienkāršu gludināšanas dēli.
Aktīvais gludināšanas dēlis atšķiras no parastā ar funkcionalitāti. Tajā ir iebūvēti uzsildīšanas elements un ventilators, kuri darbojas divos režīmos – vai no mazliet paceļ audumu virs dēļa, veidojot gaisa „spilvenu”, vai nu cieši piespiež audumu pie virsmas, radot vakuumu. Režīmu, kas mazliet paceļ audumu, sauc par pūti, tas ļauj gludināt delikātus audumus, izvairoties to spīdumu. Vakuums ļaus ātri un viegli izgludināt slīdošo audumu bez krokām, un izveidot šautriņas uz biksēm. Pateicoties sildelementam, kas iebūvēts aktīvajā gludināšanas dēlī, pārvalks ir vienmēr sauss, uz tā nav mitru plankumu. Labākais gludināšanas dēlis – tas dēlis, kas ir der tieši jums.
Ja jums ir mazs dzīvoklis, tad mēs rekomendējam izvēlēties kompakto gludināšanas dēli Krausen Classi, to viegli saliek un var nolikt skapī vai uz balkona. Gludināšanas dēļus, pārsvarā, lieto sievietes, un tas nozīmē, ka dēlim ir jābūt vieglam. Mūsu dēlis sver tikai 11 kg, tas ir visvieglākais dēlis no piedāvātajiem pašlaik Krievijas tirgū. Dēlis tiek regulēts pēc augstuma, un tas būs ērts lietošanā jebkura auguma cilvēkam. Tāpat arī gludināšanas dēļa komplektā ietilpst maza pamatne piedurkņu gludināšanai; visas mūsu klientu atsauksmes vesta par to, ka tas ir vajadzīgs un ļoti ērts aksesuārs, kas ļauj viegli izgludināt piedurknes, bikšu staras un daudzas citas mantas. Aktīvo gludināšanas dēli var izmantot arī ar parasto gludekli, taču gludināšanas maksimāla kvalitāte tiek sasniegta ar tvaika gludekli (gludekli ar tvaika ģeneratoru). gludināšanas dēlis ar tvaika ģeneratoru un gludekli komplektā tiek nosaukts par gludināšanas sistēmu.
Mājas gludināšanas sistēmām KRAUSEN ir ērts boilers, kas ir izgatavots no ilgmūžīga, nerūsējoša tērauda. Boilers ir aprīkots ar aizsargvāku, kas garantē izmantošanas drošību. Maksimālai ērtībai gludināšanas sistēmās dēļa virsmai ir speciāls pārvalks ar pretpiedeguma pārklājumu. Mājas gludināšanas sistēmās iekļauj sevī pusprofesionālo gludekli ar neslīdošo rokturi, kas nesildās un nekļūst mitra pat tad, ja tiek veikta intensīva gludināšana. Tvaika jauda, ko ģenerē gludeklis KRAUSEN, iespaido: jūs varat nogludināt audumus 6-8 kārtās, kas ir sevišķi ērti, gludinot gultas veļu, aizkarus un citus lielus tekstilizstrādājumus. Jūs varat gūt lielisku rezultātu, nogludinot mantas saliktā stāvoklī un taupot savu laiku. Turklāt gludekļa Krausen jaudīga tvaika veidošanās padara iespējamu bezkontakta vertikālo mantu tvaikošanu. Gludekļa pamatnes tvaika padeve un temperatūra tiek regulētas. Gludeklis ir nokomplektēts ar speciālu teflona uzliktni, plāna sintētikas, zīda un superdelikātu audumu gludināšanai.